fb Jesteśmy na Google+ Jesteśmy na Twitter tel mail
thumb-USUWANIE WŁÓKNIAKÓW
GABINETY SPECJALISTYCZNE USUWANIE WŁÓKNIAKÓW
lek. med. Agnieszka Rewera

Włókniaki są to najczęściej spotykane zmiany skórne. Ich pojawienie się na skórze może budzić niepokój oraz dyskomfort. Pomimo iż włókniaki należą do zmian o charakterze nowotworowym to nie stanowią one poważnego zagrożenia dla naszego zdrowia.

Włókniak może występować w dwóch postaciach: miękkiej oraz twardej. Nie wywołuje on dolegliwości bólowych, jednak jeśli znajduje się w miejscu narażonym na ocieranie się o bieliznę lub odzież, może sprawiać kłopoty, ponieważ jego nieregularna struktura sprawia, że łatwo o niego zaczepić i go naderwać. Włókniaki nie wykazują tendencji do samoistnego ustępowania, dlatego utrzymują się przez całe życie. Najczęściej podlegają jedynie obserwacji. Jednak wiele osób decyduje się na ich usunięcie ze względów estetycznych. Żeby rozpoznać ta zmianę skórną warto udać się na wizytę do dermatologa, który potwierdzi rozpoznanie i wskaże najbardziej właściwy sposób usunięcia włókniaka.

 

W Neurocentrum instnieje możliwość usunięcia włókniaków- konsultacje dr Agnieszka Rewera w poniedziałki i środy od godz. 14.00 -20.00.

NIE USUWAMY WŁÓKNIAKÓW Z OKOLIC POWIEK.

img Rejestracja telefoniczna:
(33) 823 56 56
664 340 358
img Rejestracja on-line
zarejestruj
GODZINY PRZYJĘĆ:
bud
Przyjmuje: w Budynku A


time
Termin:
Poniedziałek: 13.00-20.00
Środa: 14.00-20.00
AKTUALNY DOWÓD UBEZPIECZENIA KONIECZNY PRZY WYSTAWIANIU RECEPT REFUNDOWANYCH
×
×
×
×